Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ. 

Інформація про адміністрацію Центру

     

Храмцова Олена Іванівна, методист ЧРЦДЮТ. Працює в Центрі з 1995 року, на посаді методиста з 2001 року. Закінчила Рязанський державний педагогічний університет ім. С. О. Єсеніна, отримала спеціальність хімія та біологія. Має кваліфікаційну категорію – методист вищої категорії. Керівник гуртка «Театр мод».

https://www.facebook.com/profile.php?id=100022474904277

Контакти: 0631684361

   

 

Шляхта Елла Сергіївна, завідувач художньо-естетичним відділом ЧРЦДЮТ. Працює у Центрі з 2013 року. Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сквороди, отримала освіту за спеціальністю "Психологія". 

https://ellashlyahta.wixsite.com/psiholog

Контакти: 0509927438 

Сафронова Вікторія Ігорівна, практичний психолог ЧРЦДЮТ. Працює у Центрі з 2015 року. Закінчила Харківський національний аерокосмічний університет ім. Н.Є. Жуковского, отримала освіту за спеціальністю "Психологія".

Контакти: 0955978786

Походенко Настя Дмирівна, культорганізатор ЧРЦДЮТ. Працює у Центрі з 2017 року. На даний час навчається у ........

 

 

Інформація про педагогів Центру

 

Самойленко Тамара Разумівна, керівник гуртка «Спортивні бальні танці». Навчалась в   Харківському обласному будинку самодіяльної творчості. Українською федерацією спортивного танцю  присвоєно: керівник бальних танців, суддя І категорії.  Працює в Центрі з 2000 року на базі шкіл району та  КУ "Чугуївський районний Будинок культури". 

 Кузнєцова Ірина Леонідівна - керівник гуртка "Хореографічний".  Працює у Центрі з 2014 року. Закінчила Хабаровський державний інститут культури, за спеціальністю "Культурно-просвітницька робота". Портфоліо

 

Гаврилюк Наталія Сергіївна, керівник гуртка «Сучасні танці». Закінчила Харківську державну академію культури, отримала спеціальність хореографія. Працює в Центрі з 2005 року на базі Єсхарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Першин Ігор Борисович, керівник гуртка «Театральний». Закінчив Харківську державну академію культури, отримав спеціальність театральне мистецтво. Працює в Центрі з 2012 року на базі Єсхарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Лапіна Катерина Олегівна, керівник гуртка «Хореографічний». Закінчила Харківське училище культури, отримала спеціальність народна хореографія. Працює в Центрі з березня 2012 року. 

Кузнецова Таїсія Андріївна, керівник гуртка  "Театральний". Працює в Центрі з 2017 року. Закінчила Харківську державну академію культури, отримала освіту за спеціальністю "Театральне мистецтво".

https://www.facebook.com/taisia.kuznetsova.39

Контакти: 0935259428