Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2013 » Вересень » 18 » День рятівника України
12:58
День рятівника України

17.09.2013 року на базі школи 7 м. Чугуєва відбулася урочиста зустріч присвячена Дню рятівника України.

            В організації та проведенні зустрічі прийняли участь: Чугуївський районний Центр дитячої та юнацької творчості, районний Будинок Культури, міський Будинок творчості та музична школа м. Чугуїва.

           Для організації були проведені наступні заходи:співбесіда з начальником Чугуївського відділу Головного управління ДСНС України Карповим А. І., написання сценарію,підготовка ведучої, підбір музичного супроводу та концертних номерів.

          В проведенні прийняли участь: Курукіна Т. І., Даценко І. В., Філатова Н. А., Першин І. Б.(ЧРЦДЮТ); Грязнова Валентина (РБК); Черняк Юлія, Романова Анастасія, вокальні колективі «Калинонька» та «Радуга», дитячий, танцювальні колективі(МБТ); вокальний ансамбль «Вдохновение»,  інструментальний ансамбль «Гармонія», Соколова Ольга (МШ).

         Урочиста зустріч присвячена Дню рятівника України пройшла на високому рівні, учасники та гостібули задоволені, висловлювали подяку адміністрації Центру.

Переглядів: 322 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: