Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2018 » Лютий » 9 » Інтелектуальна гра для старшокласників «Що? Де? Коли?»
14:35
Інтелектуальна гра для старшокласників «Що? Де? Коли?»

08 лютого 2018 року Чугуївським районним Центром дитячої та юнацької творчості традиційно проведена районна інтелектуальна гра для старшокласників «Що? Де? Коли?». У цьому році ми розширили свої межи та провели гру у приміщенні художньо-меморіального музею І.Ю. Репіна. Новою традицією цього року був перехідний-приз «Сова». Команда переможець, крім грамоти отримала від колективу ЧРЦДЮТ перехідний приз, який на протязі року буде зберігатися у навчальному закладі команди переможців, а наступного року цей приз може отримати інша команда, яка виявиться більш розумнішою.

У грі взяли участь 11 команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Тепла атмосфера та гарний настрій, які панували у залі, надавали можливість командам розкрити свої інтелектуальні здібності.

У фінал гри вийшли команди чотирьох навчальних закладів: Новопокровський, Введенський НВК, Старопокровська та Есхарівська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

 

 

Переглядів: 214 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: