Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Грудень » 8 » Мала академія наук України (МАН) – можливість для саморозвитку та професійної орієнтації юних науковців!
12:15
Мала академія наук України (МАН) – можливість для саморозвитку та професійної орієнтації юних науковців!

 Чугуївським районним Центром дитячої та юнацької творчості проведено захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук з таких наукових відділень: мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;   комп’ютерних наук. . Захід відбувся 7 грудня 2016 року  у  приміщенні арт-клубу «Чемодан»  (районний Будинок  культури), яке було відповідно технічно підготовлено для проведення якісної презентації науково-дослідницьких робіт.

Особливу увагу колектив Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості приділив зустрічі учасників конкурсу та проведенню організаційної частини заходу. Всі учасники отримали програму проведення заходу, переглянули фото матеріали та відео сюжет про проведення конкурсу-захисту у минулому навчальному році, в якому було відображено результати проведення експрес-інтерв’ю, під час якого юним науковцям та їх керівникам довелось відповісти на серйозні запитання кореспондентів дитячого телебачення «ОбовсемКа». Для створення позитивного психологічного настрою  організована брейк-кава, фото сесія та психологічний міні-тренінг для учасників конкурсу-захисту.

Також Чугуївський районний Центр дитячої та юнацької творчості розпочав роботу над створенням  фільму про наукову діяльність в районі, про готовність учнів до наукової роботи. Для цього учням пропонувалось відповісти на ряд нестандартних запитань перед відео камерою.

Цього року на розгляд членів журі було подано 11 науково-дослідницьких робіт юних науковців 8-11 класів з 6 загальноосвітніх навчальних закладів району: Новопокровського НВК, Коробочинського НВК,    Малинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Волохово-Ярського НВК,   Тернівського НВК,  Есхарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Захист науково-дослідницьких робіт відбувся  в атмосфері взаєморозуміння та   поваги до виступаючих.  Різноманітна тематика робіт не засмутила учасників конкурсу. Всі  учні були не тільки активними слухачами, але й проявляли велику зацікавленість науковими роботами. Доказом чого стала  активна  кваліфікована участь юних науковців у веденні дискусії. Компетентність та вичерпаність відповідей, вільне володіння матеріалом, вміння аргументувати та розкривати тему роботи, культура спілкування деяких учасників вразила членів журі. Багато робіт викликали дуже активну дискусію.

Наприкінці заходу були підведені підсумки конкурсу-захисту, визначені переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016/2017 навчальному році з таких наукових секцій:  комп’ютерні науки,   українська мова, ділова українська мова, українська література, літературна творчість, мистецтвознавство. 

Районний етап МАН – це тільки початок шляху. Переможці братимуть участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2015/2016 н. р. Сподіваємось, що цього року учасники обласного етапу обов’язково стануть переможцями та представлятимуть Харківську область на Всеукраїнському конкурсі-захисті у місті Києві. 

Переглядів: 273 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: