Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Грудень » 2 » Семінар для практичних психологів та соціальних педагогів Чугуївського району
14:14
Семінар для практичних психологів та соціальних педагогів Чугуївського району

Чугуївський районний Центр дитячої та юнацької творчості Чугуївської районної ради Харківської області визначений опорним закладом з організації психологічного супроводу навчально-виховного процесу (наказ відділу освіти Чугуївської РДА від 05.09.2016 № 197 «Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2016-2017 н.р.»).

На підставі вищезазначеного 02 грудня 2016 року на базі ЧРЦДЮТ відбувся семінар з елементами  тренінгу за темою: «Сходинки до креативності». Мета семінару – вивчення особливостей прояву креативності, точності й темпу мислення, демонстрація креативної поведінки. Головна ідея – впровадження знань і досвіду в роботі.

Під час семінару працівники психологічної служби мали змогу  ознайомитись з основними поняттями даної теми, отримати рекомендації та самостійно виконати вправи щодо розвитку креативних здібностей. 

Переглядів: 230 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: