Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Грудень » 13 » Семінар-практикум для координаторів лідерів учнівського самоврядування
12:48
Семінар-практикум для координаторів лідерів учнівського самоврядування

Відповідно до Плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2017 рік, з метою обміну досвідом з організації роботи з лідерами учнівського самоврядування, співпраці з органами місцевого самоврядування  16 грудня 2016 року з 11.00 до 13.00 відбудеться  обласний семінар-практикум для координаторів лідерів учнівського самоврядування Харківської області.

У рамках заходу відбудуться: зустріч лідерів учнівського самоврядування Харківської області з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації М.Є. Черняком та тренінги в рамках Міжнародного україно-німецького проекту «Школа діалогу».

Від Чугуївського району у заході братиме участь культорганізатор Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості ДАЦЕНКО Ірина Василівна.

Переглядів: 254 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: