Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Листопад » 18 » Участь лідерів учнівського самоврядування Чугуївського району у Всеукраїнських заходах
14:05
Участь лідерів учнівського самоврядування Чугуївського району у Всеукраїнських заходах

Відповідно до Плану заходів із виконання у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», всеукраїнських проектів Учнівської  Ліги України «Схід-Захід – разом!», «Рух лідерів», з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді та обміну найкращим досвідом роботи лідерів учнівського самоврядування, організації змістовного дозвілля учнів загальноосвітніх навчальних закладів, виховання в молодого покоління поваги до народних звичаїв, обрядів,  з 22 по 28 грудня 2016 року відбудеться навчально-оздоровча подорож лідерів учнівського самоврядування до Закарпатської області.

До участі запрошуються члени та координатори районних рад старшокласників.

Звертаємо увагу,  в рамках заходу відбудуться екскурсії  (замок  Паланок  м. Мукачево,  сел. Перечин, сел. Воєводіно, м. Берегово,               сел. Лумшори,  м. Ужгород),  зустрічі з лідерами учнівського самоврядування Закарпатської області.

Усі довідки за телефоном: (093) 23-88-397 – Даценко Ірина Василівна, культорганізатор ЧРЦДЮТ, куратор учнівського самоврядування. 

Переглядів: 233 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: