Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Лютий » 27 » Відвідування відкритого заняття
15:41
Відвідування відкритого заняття

     25 лютого 2016 року відбулося відкрите заняття Кузнецової Ірини Леонідівни, керівника  хореографічного гуртка «Естрадний балет «ЮСАЛіЯ»,  на базі Коробочкинського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за темою: «Акторська майстерність як складова хореографічного мистецтва».   

      Розвиток акторських, виконавських, художньо-естетичних здібностей на основі набутих знань, умінь та навичок, відпрацювання  акторської майстерності, ознайомлення із системою Станіславського К.С. та використання її на практиці, безпосереднє заняття хореографією   -  складові професійно побудованого заняття Ірини Леонідівни.

   Протягом заняття простежувалася чітка логіка подачі матеріалу, уміння організовувати роботу з вихованцями, використовувалися методи і прийоми як інструментарій розвитку творчої активності учнів.

    Ірина Леонідівна побудувала заняття як взаємодію індивідуально-унікального учителя та індивідуально-унікального учня.

       Заняття Кузнецової І.Л. проведено на високому методичному рівні.

    Бажаємо керівнику гуртка та її вихованцям подальшого розвитку акторської майстерності та нових ідей!

 

Переглядів: 335 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: