Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Лютий » 8 » Виставка колеги
14:40
Виставка колеги

       05 лютого 2015 року у КУ «КЦ «Імідж» відбулася персональна виставка робіт Шумського Олексія Олександровича, керівника гуртка ЧРЦДЮТ, у рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка для ВПО та постраждалого населення в Україні», метою якого є вирішення проблем, пов’язаних з потребами внутрішньо перміщених осіб у нормалізації їхнього становища та в інтеграції, а також просування соціальної стабілізації та зміцнення довіри в Україні. Олексій Олександрович з 2014 року мешкає у селі Леб’яже Чугуївського району. Його родина має статус внутрішньо переміщених осіб.

     Красота природи Чугуївщини захоплює автора.  Улюблені техніки Олексія – акварель, олівець. Із жанрів художник надає перевагу портрету та пейзажу. На виставці були представлені більше 40 робіт, які були виконані автором у різний час. На жаль, більшу частину своїх робіт Олексій не зміг вивезти, залишив у Стаханові.

         Сам художник розглядає виставку як певний ступінь у творчості, значний імпульс для подальшої плідної праці.

         Побажаємо колезі творчих злетів та перемог!

 

Переглядів: 327 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: