Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2017 » Вересень » 18 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
13:18
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Дитяча ТВ студія «ОбовсемКа» Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості стала переможцем ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», який проходив з 6-9 вересня у місті Харків, одразу у двох номінаціях.

У Фестивалі взяли участь понад тисячу учасників з 87 країн світу. До фіналу потрапили 134 конкурсних роботи з 33 країн світу.

Короткометражний фільм "Чарівне слово" визначений міжнародним журі як «Кращий ігровий фільм дитячої студії»!

Сюжет «Об’єднана територіальна громада» отримав ІІІ місце у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!». Нагородив переможців у цій номінації голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. Він вручив переможцям - сертифікат на відвідування штаб-квартири Ради Європи у Страсбурзі (Франція).

  • «Дитятко» подарував чотири небуденні дні для звичайних, але талановитих і цілеспрямованих діток. За час Фестивалю з конкурсантами ділилися досвідом і знаннями як українські так і закордонні фахівці зі сфер кіно і телебачення, журналістики і режисури.

Бажаємо талановитим акторам та журналістам натхнення, нових ідей, творчих успіхів, а також подальших перемог у світі кіно і телебачення!

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 189 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: