Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Вересень » 26 » Вітаємо з перемогою!
15:08
Вітаємо з перемогою!

Щасливі хвилини, цікаві зустрічі, незабутні враження…

24 вересня у місті Харків відбулося урочисте закриття УІІІ Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко».

Протягом трьох днів юні журналісти дитячої ТВ студії «ОбовсемКа» приймали участь у фіналі фестивалю, програма якого була дуже насичена та корисна. Відвідали майстер –класи  відомих  тележурналістів, акторів, продюсерів та кінорежисерів з України, Білорусії, Японії, де узнали багато нового і цікавого. Ознайомились з історичними містечками Харкова та прийняли участь у Всеукраїнському сценарному пітчинге. 

Дитяча ТВ студії «ОбовсемКа» ( керівники Курукіна Т.І., Яськов .А.) стали переможцями УІІІ Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» у номінаціях «Кращій тележурналіст» та «Краща акторська робота». Вітаємо!

На урочисте закриття телефестивалю були запрошені у якості промоушн групи переможці обласного відкритого свята дитячо-юнацьких театрів мод, модельних агенцій та театральних колективів – Театр мод « NEW style» (керівник Храмцова О.І.)

Бажаємо вихованцям ЧРЦДЮТ творчого натхнення, цікавих ідей, гарних робот та подальших перемог!

Переглядів: 306 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: