Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Березень » 25 » Захоплююча екскурсія до театру
11:26
Захоплююча екскурсія до театру

   

 23 березня 2016 року вихованці театральних гуртків та дитячої TV-студії «ОбовсемКа» були запрошені до Харківського державного академічного російського драматичного театру імені. О.С. Пушкіна.

   Екскурсію для дітей провели директор театру Сергій Анатолійович Бичко та керівник літературного відділу Ольга Андрєєва. Вони ознайомили гуртківців з музеєм театру. Але життя за лаштунками: чисельні гримерні, костюмерна, цех з виготовлення реквізиту, майстерня художників-декораторів, студія звукозапису – особливо вразило дітей. Діти мали змогу відвідати генеральну репетицію спектаклю, який за місяць побачать глядачі Китаю у рамках гастрольної діяльності акторської трупи.

  Зустріч виявилася захопливою, змістовною та цікавою. Сподіваємось на подальшу співпрацю з театром у напрямку профорієнтації вихованців гуртків театральної сфери.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Переглядів: 268 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: