Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.Головна » 2016 » Листопад » 22 » Засідання Харківської обласної ради старшокласників
09:03
Засідання Харківської обласної ради старшокласників

Відповідно до Плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2016 рік 26 листопада 2016 року з 9.30 до 15.00 відбудеться засідання Харківської обласної ради старшокласників на базі  Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» в рамках Міжнародного проекту «Школа діалогу» (м. Харків, вул. Сумська, 37, каб. № 38). 

Звертаємо увагу,   під час засідання засідання відбудуться тренінги, індивідуальні консультації з ефективних комунікацій, способів вирішення конфліктів, командоутворення; передбачено безкоштовні кофе-брейки та комплексний обід для учнів.

До 25-річчя Збройних Сил України в рамках проекту Харківської обласної ради старшокласників «Допоможи герою АТО» відбудеться збір листів, малюнків, оберегів, продуктів харчування, що отримують воїни до свята.

Усі довідки за телефоном: (093) 23-88-397 – Даценко Ірина Василівна, культорганізатор ЧРЦДЮТ, куратор учнівського самоврядування. 

Переглядів: 251 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: