Колективом ЧРЦДЮТ у формі невимушених, але відвертих бесід та інтерв'ю було з'ясовано: трансформація освіти є НЕОБХІДНОЮ.



Головна » 2014 » Жовтень » 24 » Звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування чугуївського району
13:17
Звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування чугуївського району

23 жовтня 2014 року в рамках районної школи лідерів «NEW-формат» відбулась звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування чугуївського району.

У конференції взяли участь 19 лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів чугуївського району, за виключенням Кочетоцької та Старогнилицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     Конференція  відбулась  в атмосфері взаєморозуміння та   поваги до виступаючих.  Учасники були не тільки активними слухачами, але й проявляли велику зацікавленість до нових форм проведення заходів, спланованих та проведених силами членів шкільного самоврядування. Учні з відповідальністю поставились до планування роботи школи лідерів на 2014/2015 н.р. Шляхом відкритого голосування був обраний актив районної школи лідерів:

голова – Денис Коломієць

члени координаційної ради:

Радіна Аліна – Великобабчанський НВК,

Чоломбитько Максим – Чкаловський НВК,

Семененко Эвген – Чкаловський НВК,

Шарова Мар’яна – Новогнилицька ЗОШ,

Плахотя Діана – Волохово – Ярський НВК.

Адміністрація Центру та представники відділу освіти районної державної адміністрації були приємно вражені активною життєвою позицією підлітків, їх політико-економічною обізнаністю та патріотичністю, яку лідери змогли проявити, взявши участь в акції «Лист солдату».

Переглядів: 347 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: